Ziyaretçiler için Eyfel Kulesi Gerçekler ve özeti – en iyi ziyaret yapmak nasıl

Posted on

Ziyaretçiler için Eyfel Kulesi Gerçekler ve özeti - en iyi ziyaret yapmak nasıl

Eyfel Kulesi sonsuz hayranlığı bir nesne gibi Paris’i temsil için seçim klişe haline dünya çapında ikonik durumunu kazanmıştır yana, onu ziyaret ederken yüzeyini geçiştirmeye kolay ve büyüleyici (ve fırtınalı) tarihini göz ardı edebilirsiniz . Kulenin olağanüstü inşaat turistler genellikle takdir başarısız bir şeydir, bu yüzden üst çıkıp hiç şüphe yok ki bunun için çok daha zengin takdir alırsınız out– bakmadan önce ben bu muhteşem anıtın üzerinde okuma öneririz.

Tower’ın Tarih Önemli Tarihler

Mart 1889: Kule açıklandıktan Gustave Eiffel ateşli protestolarına rağmen aracılığıyla yaptığı projeyi görmek için yönetir 1889 Fransız mühendisin Paris Dünya Fuarı’nda. Kule inşa edilmiştir 18.038 ayrı parçalar (çoğunlukla demir) ve 10.1 ton toplam ağırlığında. Bununla birlikte, nispeten hafif kalır.

1909-1910: kule neredeyse yırtılmış, ancak bir radyo kulesi olarak kendi yararı nedeniyle kurtarılabilir edilir. Dünyanın ilk radyo yayınlar bazıları burada yayınlanır.

1916: İlk transatlantik telefon yayınlar kuleden yapılmaktadır.

Önemli: Birinci Seviye 

Kulenin birinci seviye ziyaretçilere kulenin tarihi ve tasarımın bir bakış yanı sıra Paris’in en ünlü turistik ve tarihi yapılarının bir giriş yapmaktadır dairesel galerisi bulunmaktadır.

Döner merdiven bir kısmı bir zamanlar üst düzeye ikinci kattan led birinci katında görüntülenir. Merdiven sonunda 1983 yılında sökülmüştür.

Ayrıca hidrolik pompa görebilirsiniz kez eski bir asansöre suyu sağladı.

“FerOscope” kulenin kirişlerin birine yüklü bir bilgi sergi olduğunu. Etkileşimli videolar, ışık gösterileri, ve diğer medya ziyaretçilere kule inşa edildi nasıl bir andıran bir görünüm vermek.

“Kule Üst Hareketi Gözlem” rüzgar ve sıcaklığın etkisi altında kulenin salınım izleyen bir lazer ışınıdır.

Panoramik göstergeler yerler ve ilk düzeyde, hem de kulenin tarihini takip tarihsel panellerden görünür anıtların, galerinin etrafında yerleştirilir. Ayrıca elektronik bir teleskop dakikalık detaylı olarak şehri görebilirsiniz.

Önemli: İkinci Seviye 

İkinci seviye şehrin önemli manzaraları yanı sıra kulenin tarihi ve inşaat daha fazla açıklayıcı bilgi sunmaktadır. Animasyon pencere sahneleri kulenin eşsiz tarihinin görsel bir hikaye anlatmak.

Sen cam zemin üzerinden zeminin gerçekten baş döndürücü perspektifler tadını çıkarabilir. Bir kez daha, bu muhtemelen vertigo eğilimli olanlar için tavsiye edilmez!

Üst Seviye Panoramik Viewpoints: Merkezi dikkat etmek

Üst katta nefes kesen tüm şehir manzarasına, hem de üst sınıf yemek sağlar. 18 metrelik asansör tırmanış (59 ft.) De tamamen kulenin ayrıntılı metal kafes takdir sağlar. Gustave Eiffel’in ofisinin bir sulandırma Gustave ve Amerikan mucit Thomas Edison’un balmumu şekillerine sahiptir; Panoramik göstergeler ve bakış açısı göstergeleri yardım ederken şehrin simge belirlemek.

Gece görüntüler: Işıltılı Grandeur 

bir mesafeden bakıldığında, kule yaz aylarında 2’ye kadar, akşam karanlığında ışık her saatin parıldayan ekrana içinde kalmaz. Bu ekran 335 projektör, yüksek voltajlı sodyum lambalar ile donatılmıştır ile mümkün olmaktadır. Yoğun köpüklü etkisi kulenin yapı boyunca yukarı doğru çekerken kirişler tarafından oluşturulur.