Zwiedzanie pod numerem 11 London Bus

Posted on

Zwiedzanie pod numerem 11 London Bus
Robimy cieszyć się zwiedzanie hop on / hop off autobusu i eksperta „na miejscu” Komentarz mogą one dostarczyć warto więc nie próbują oddalić wielkie usługi, które oferują. (Tours Big Bus jest szczególnie dobry). Ale jeśli szukasz sposób bardziej budżetu zwiedzania, lub czuć się pewniej odkrywania niezależnie, to istnieją pewne Londyn komunikacyjne linii autobusowych, które odbywają się w sporo wielki Punkty orientacyjne w drodze.

Kartę Oyster lub jednodniową travelcard sprawia, że ​​wszystkie autobusy i rury (Londyn) i pociągi się wskoczyć na hop off / usługi.

Detale

  • Czas trwania: 1 godzina ok.
  • Start: stacja Liverpool Street
  • Wykończenie: stacja Victoria

Jest to świetny, tani Trasa zwiedzania. Chcesz spróbować i dostać na piętrze siedzenia przedniego rzędu do najlepszych widoków oraz, jeśli to możliwe, usiąść na prawej stronie na tej trasie.

Co zobaczysz

Podróż rozpoczyna się w londyńskim City iw ciągu kilku minut jesteś w obszarze stacji „bank” tak mają Banku Anglii na prawo, Royal Exchange po lewej stronie, a Pałacyk prosto. Należy pamiętać, że większość z City of London jest nieczynna w weekendy.

Bank Anglii jest drugim najstarszym bankiem centralnym na świecie (założona 1694). architekt budynku był Sir John Soane a strona jest rozłożona na trzech akrów. nick banku jest „Old Lady of Threadneedle Street”, bo z 1797 kreskówki pokazujące premierowi (William Pitt Młodszy) próbuje woo banku, który został pokazany jako starsza kobieta ubrana w sukienkę z banknotów. Jest bezpłatny Bank of England Museum, gdzie można spróbować podnieść poprzeczkę złota.

Witryna Royal Exchange był centrum handlowym od 1500, ale ten budynek tylko sięga do 1800 roku. To ponownie otwarty w 2001 roku jako luksusowy kompleks handlowo-restauracyjną. Jest Gucci, Hermes i Tiffany & Co wewnątrz, ale nie daj się zastraszyć, jak można po prostu zatrzymać się na kawę lub herbatę w Grand Cafe i cieszyć się otoczeniem.

Pałacyk jest oficjalną rezydencją burmistrza Londynu. (To nie jest ta sama osoba, która jest burmistrz Londynu, który pracuje w City Hall). Burmistrz jest ten, kto dostaje się mieć ogromny pochód dla ich inauguracji w listopadzie rocznie nazwie pokazać Pana Burmistrza.

Około 5 minut dalej wzdłuż trasy, można dotrzeć Katedra św. W ogłoszeniu jest przystanek autobusowy dla „świętego Pawła cmentarzu”, ale nie można pominąć ogromny budynek po prawej stronie.

Niedługo po przystanku, przy światłach, należy podjąć szybkie spojrzenie w lewo, aby zobaczyć Millennium Bridge i po drugiej stronie Tamizy Tate Modern.

Katedra Świętego Pawła został zaprojektowany przez Sir Christopher Wren ponad 300 lat temu. Stoi 365 stóp wysokości i są 528 kroków od katedry podłogi do Złotej Galerii.

Nawet przy całej konstrukcji, która jest stale dzieje się w City of London – poważnie, nigdy nie dostać fotografię panoramę bez dźwigu – istnieją pewne chronione widoki w Londynie i najbardziej odnoszą się do katedry św Pawła, więc architekci musieli planować nowe wysokie biurowce w nietypowych kształtach. Jeśli utkniesz w korku tutaj następnie zrobić podziwiać kontrastujących stylów architektonicznych w regionie.

Należy pamiętać, posąg przed katedra nie jest Queen Victoria, jak większość ludzi myśli, ale jest w rzeczywistości, jak Queen Anne była monarcha rządzi kiedy Katedra św została zakończona.

Po skrzyżowaniu przy Ludgate Circus, autobus jedzie prosto i wzdłuż Fleet Street. To było w domu z krajowych gazet, ale wszystkie one przeniesione dalej na wschód. Czy patrzeć na starego budynku codzienne Express po prawej stronie, ponieważ jest to wspaniały przykład architektury w stylu Art Deco w Londynie.

Musisz zdać Ye Olde Cheshire Cheese pub po prawej stronie, który był popularny dr Samuel Johnson, Charles Dickens, WB Yeats i oczywiście dziennikarze, którzy używali do pracy na ulicy. Teraz służy doskonałą pub pie.

I spojrzeć na lewej stronie ulicy też zobaczyć Tipperary – najstarszy w Londynie irlandzki pub, prawie naprzeciwko sera Cheshire.

Kiedy na miejscu kościoła po prawej stronie (to St Dunstan na Zachodzie) tuż przed jest to budynek z dużym napisem na froncie: Friend Niedzielno POST / Ludowa / Ludowa Journal / Dundee Courier , który ma być miejscem Sweeney Todd Fryzjer.

Wkrótce po dotarciu do Royal Courts of Justice, po prawej stronie, która jest niewiarygodnie wielki wiktoriański budynek.

Nie zapomnij zrobić szybki rzut oka na lewo zbyt zobaczyć Twinings Tea Shop & Museum przeciwnie.

Kościół po prawej stronie jest St Clement Danes i jej dzwony grać pomarańcze i cytryny wierszyk o regularnych porach w ciągu dnia; Zwykle, 9 rano, południe, godzina piętnasta, godzina osiemnasta, 9 pm.

Jak poruszać się w kierunku Aldwych patrzeć na lewo do zamkniętej stacji londyńskiego metra ze znakiem Strand Station. Nie znajdziesz tego na żadnej mapie rury, gdyż został zamknięty przez wiele lat. Lepiej znany jako Aldwych stacji i jest używany jako telewizyjnego i filmowego miejscu filmowania. Można zauważyć w Gry Patriot , V jak Vendetta , Pojednania , 28 dni później i wiele innych.

I spojrzeć na prawo do Australii House, który został użyty jako Banku Gringotta w filmach o Harrym Potterze.

Kolejny węzeł przechodzi obok Waterloo Bridge po lewej stronie, a autobus dalej prosto na Strand.

Zwróć uwagę na Savoy Hotel po lewej stronie, który jest ustawiony z powrotem, ale można dostrzec ją przez wielkich kotów topiary przy wejściu.

Patrząc w przyszłość powinieneś być w stanie zobaczyć górze kolumny Nelsona jak dojedziesz Trafalgar Square w ciągu kilku minut. Po usłyszeniu zapowiedzi autobusów dla „dworca kolejowego Charing Cross” (jest po lewej stronie) przygotuj się wyglądać dobrze na Trafalgar Square. Zobaczysz Admiralicji Arch prosto przed autobus skręca w lewo na Whitehall i to prosto w dół, aby zobaczyć „Big Ben”.

Spójrz w prawo do końskich Guard Parade zobaczyć zamontowany kawalerii jest to oficjalna Wejście do Pałacu Buckingham, mimo że pałac znajduje się po drugiej stronie parku St James za tutaj.

Niemal naprzeciwko po lewej stronie jest bankietowe dom, który jest jedynym zachowanym budynku niegdyś ogromnego Whitehall Palace. Sufit ma niesamowite obrazy Rubensa i budynek jest również znany jako Karol I został ścięty na platformie zewnątrz.

miniesz 10 Downing Street, gdzie mieszka premier, ale nie można zobaczyć słynne czarne drzwi, ponieważ istnieją duże bramy bezpieczeństwa ale musisz wiedzieć, że jest po prawej stronie, gdy widzisz policjantów na służbie z broni palnej.

Ahead to Parliament Square z Houses of Parliament i Big Ben w lewo, Westminster Abbey do przekątnej prawo i Sąd Najwyższy naprzeciwko gmachu Parlamentu. Nie można uzyskać wspaniały widok na Big Ben, niestety, ale autobus jedzie wokół placu i dostaniesz wspaniałe widoki Westminster Abbey.

Dodatkowe opcje

Trasa autobusu nadal wzdłuż Victoria Street i miniesz New Scotland Yard po prawej i Katedra Westminster po lewej stronie przed dotarciem do stacji Victoria.

Ta podróż trwa około godziny i proponujemy wysiąść tutaj chociaż autobus ma przejść do Fulham w południowo-zachodnim Londynie. Jeśli pobyt na was zobaczyć króla Road w Chelsea, która jest obecnie ekskluzywny centrum handlowego, ale był niegdyś ostrze wywrotowej kultury z Mary Quant i minispódniczki w 1960 i punków w 1970 roku.